V25S230P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V25S230P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V25S230P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 360V 22KA RADIAL
Foi de date: V25S230P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V25S230P
Număr parc V25S230P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 360V 22KA RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29338 pcs Fișa cu date V25S230P.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 360V Tensiunea varistorului (Min) 324V
Tensiunea varistorului (Max) 396V Serie UltraMOV™ 25S
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume F3499 Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 300V
AC Volt maxim 230V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 400J descriere detaliata 360V 22kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial
Curent - Surge 22kA Capacitate @ Frecventa 1900pF @ 1MHz