V250LT40APX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V250LT40APX10
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
Foi de date: V250LT40APX10.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V250LT40APX10
Număr parc V250LT40APX10 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 225278 pcs Fișa cu date V250LT40APX10.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 390V Tensiunea varistorului (Min) 351V
Tensiunea varistorului (Max) 429V Serie LT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 330V AC Volt maxim 250V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 130J
descriere detaliata 390V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 6.5kA
Capacitate @ Frecventa 1000pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V250LT4
V250LT4
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM