V240CH8S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V240CH8S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V240CH8S
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 240V 250A 2SMD
Foi de date: V240CH8S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V240CH8S
Număr parc V240CH8S Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 240V 250A 2SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 81380 pcs Fișa cu date V240CH8S.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 240V Tensiunea varistorului (Min) 212V
Tensiunea varistorului (Max) 268V Serie CH
ambalare Bulk Pachet / Caz 2-SMD, No Lead
Alte nume F5379
V240CH8S-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Surface Mount, MLCV
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 200V
AC Volt maxim 150V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 5.0J descriere detaliata 240V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, No Lead
Curent - Surge 250A Capacitate @ Frecventa 100pF @ 1MHz