V230LU4PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V230LU4PX2855
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
Foi de date: V230LU4PX2855.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V230LU4PX2855
Număr parc V230LU4PX2855 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 653204 pcs Fișa cu date V230LU4PX2855.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 360V Tensiunea varistorului (Min) 324V
Tensiunea varistorului (Max) 396V Serie LU
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 7mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 300V AC Volt maxim 230V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 20J
descriere detaliata 360V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Curent - Surge 1.2kA
Capacitate @ Frecventa 100pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V230LU4P
V230LU4P
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM