V230LT40CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V230LT40CP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V230LT40CP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM
Foi de date: V230LT40CP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V230LT40CP
Număr parc V230LT40CP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 211203 pcs Fișa cu date V230LT40CP.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 360V Tensiunea varistorului (Min) 324V
Tensiunea varistorului (Max) 396V Serie C-III
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
AC Volt maxim 230V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 280J descriere detaliata 360V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 10kA Capacitate @ Frecventa 120pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V230LT4P
V230LT4P
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
In stoc: 703860 pcs
Descarca: V230LT4P.pdf
RFQ
V230LT4PX2855
V230LT4PX2855
In stoc: 699284 pcs
Descarca: V230LT4PX2855.pdf
RFQ
V230LT40CPX570
V230LT40CPX570
Descriere: VARISTOR 354V 10KA DISC 20MM
Descarca: V230LT40CPX570.pdf
V230LT40AP
V230LT40AP
Descriere: VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
Descarca: V230LT40AP.pdf
V230LT40CPX10
V230LT40CPX10
Descriere: VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM