V230LS20CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V230LS20CPX2855 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V230LS20CPX2855
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 360V 6.5KA DISC 14MM
Foi de date: V230LS20CPX2855.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V230LS20CPX2855
Număr parc V230LS20CPX2855 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 360V 6.5KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 209567 pcs Fișa cu date V230LS20CPX2855.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 360V Tensiunea varistorului (Min) 324V
Tensiunea varistorului (Max) 396V Serie C-III
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 14mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
AC Volt maxim 230V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 125J descriere detaliata 360V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Curent - Surge 6.5kA Capacitate @ Frecventa 550pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V230LS40AP
V230LS40AP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
In stoc: 279207 pcs
Descarca: V230LS40AP.pdf
RFQ
V230LS20CP
V230LS20CP
Descriere: VARISTOR 360V 6.5KA DISC 14MM