V230LC40AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V230LC40AP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V230LC40AP
Număr parc V230LC40AP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 274291 pcs Fișa cu date
Tensiunea varistorului (tip) 360V Tensiunea varistorului (Min) 324V
Tensiunea varistorului (Max) 396V Serie LC
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 300V AC Volt maxim 230V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 122J
descriere detaliata 360V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 6.5kA
Capacitate @ Frecventa 1100pF @ 1MHz