V230LA10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V230LA10P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V230LA10P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
Foi de date: V230LA10P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V230LA10P
Număr parc V230LA10P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 484822 pcs Fișa cu date V230LA10P.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 360V Tensiunea varistorului (Min) 324V
Tensiunea varistorului (Max) 396V Serie LA
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 10mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 300V AC Volt maxim 230V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 35J
descriere detaliata 360V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Curent - Surge 2.5kA
Capacitate @ Frecventa 250pF @ 1MHz