V22ZT05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V22ZT05P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V22ZT05P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
Foi de date: V22ZT05P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V22ZT05P
Număr parc V22ZT05P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 22V 100A DISC 5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 827860 pcs Fișa cu date V22ZT05P.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 22V Tensiunea varistorului (Min) 19.8V
Tensiunea varistorului (Max) 24.2V Serie ZT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 5mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 18V AC Volt maxim 14V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 0.20J
descriere detaliata 22V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Curent - Surge 100A
Capacitate @ Frecventa 1220pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V22ZS2P
V22ZS2P
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 22V 500A DISC 10MM
In stoc: 433971 pcs
Descarca: V22ZS2P.pdf
RFQ
V22ZT2
V22ZT2
In stoc: 4276 pcs
Descarca: V22ZT2.pdf
RFQ
V22ZT1
V22ZT1
Descriere: VARISTOR 22V 250A DISC 7MM
Descarca: V22ZT1.pdf
V22ZS2PX2855
V22ZS2PX2855
Descarca: V22ZS2PX2855.pdf
V22ZT2P
V22ZT2P
Descarca: V22ZT2P.pdf
V22ZS3
V22ZS3
Descriere: VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Descarca: V22ZS3.pdf
V22ZT05
V22ZT05
Descriere: VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
Descarca: V22ZT05.pdf
V22ZT05PX2855
V22ZT05PX2855