V220MA2A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V220MA2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V220MA2A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 220V 100A SOD83A AXIAL
Foi de date: V220MA2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V220MA2A
Număr parc V220MA2A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 220V 100A SOD83A AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 104521 pcs Fișa cu date V220MA2A.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 220V Tensiunea varistorului (Min) 187V
Tensiunea varistorului (Max) 253V Serie MA
ambalare Bulk Pachet / Caz SOD-83A Axial
Alte nume F2297
V220MA2A-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 181V
AC Volt maxim 132V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 0.80J descriere detaliata 220V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial
Curent - Surge 100A Capacitate @ Frecventa 21pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V220RA16
V220RA16
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 220V 4.5KA ENCASED
In stoc: 19656 pcs
Descarca: V220RA16.pdf
RFQ
V2203B
V2203B
Producători: ASSMANN WSW Components
Descriere: FINGER-SHAPED-HEATSINK 8K/W
In stoc: 174889 pcs
Descarca: V2203B.pdf
RFQ
V220BN
V220BN
Producători: Laird Technologies - Antennas
Descriere: RF ANT 223MHZ WHIP STR BN CONN