V20E550PL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V20E550PL1T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V20E550PL1T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
Foi de date: V20E550PL1T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V20E550PL1T
Număr parc V20E550PL1T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 181507 pcs Fișa cu date V20E550PL1T.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 910V Tensiunea varistorului (Min) 819V
Tensiunea varistorului (Max) 1.001kV Serie UltraMOV™
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 745V AC Volt maxim 550V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 370J
descriere detaliata 910V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 10kA
Capacitate @ Frecventa 300pF @ 1MHz