V20E320PL2T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V20E320PL2T7
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Foi de date: V20E320PL2T7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V20E320PL2T7
Număr parc V20E320PL2T7 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 156078 pcs Fișa cu date V20E320PL2T7.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 510V Tensiunea varistorului (Min) 459V
Tensiunea varistorului (Max) 561V Serie UltraMOV™
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 420V AC Volt maxim 320V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 273J
descriere detaliata 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 10kA
Capacitate @ Frecventa 750pF @ 1MHz