V20E320L2B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V20E320L2B
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Foi de date: V20E320L2B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V20E320L2B
Număr parc V20E320L2B Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3340 pcs Fișa cu date V20E320L2B.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 510V Tensiunea varistorului (Min) 459V
Tensiunea varistorului (Max) 561V Serie UltraMOV™
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 420V AC Volt maxim 320V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 273J
descriere detaliata 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 10kA
Capacitate @ Frecventa 750pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V20E320AUTO
V20E320AUTO
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
In stoc: 193271 pcs
Descarca: V20E320AUTO.pdf
RFQ
V20E320PL1A7
V20E320PL1A7
Descriere: VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
In stoc: 218798 pcs
Descarca: V20E320PL1A7.pdf
RFQ
V20E320
V20E320