V20E150PL4B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V20E150PL4B
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
Foi de date: V20E150PL4B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V20E150PL4B
Număr parc V20E150PL4B Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 278393 pcs Fișa cu date V20E150PL4B.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 240V Tensiunea varistorului (Min) 216V
Tensiunea varistorului (Max) 264V Serie UltraMOV™
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 200V AC Volt maxim 150V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 120J
descriere detaliata 240V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 10kA
Capacitate @ Frecventa 1600pF @ 1MHz