V18ZC2PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V18ZC2PX2855
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 18V 500A DISC 10MM
Foi de date: V18ZC2PX2855.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V18ZC2PX2855
Număr parc V18ZC2PX2855 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 18V 500A DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 490735 pcs Fișa cu date V18ZC2PX2855.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 18V Tensiunea varistorului (Min) 16.2V
Tensiunea varistorului (Max) 19.8V Serie ZC
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 10mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 14V AC Volt maxim 10V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 1.5J
descriere detaliata 18V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Curent - Surge 500A
Capacitate @ Frecventa 5300pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V18ZC3PX2855
V18ZC3PX2855
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 18V 1KA DISC 14MM
In stoc: 324833 pcs
Descarca: V18ZC3PX2855.pdf
RFQ
V18ZC1PX2855
V18ZC1PX2855
Descriere: VARISTOR 18V 250A DISC 7MM
In stoc: 389864 pcs
Descarca: V18ZC1PX2855.pdf
RFQ
V18ZC2P
V18ZC2P
Descriere: VARISTOR 18V 500A DISC 10MM
Descarca: V18ZC2P.pdf
V18ZC3P
V18ZC3P
Descarca: V18ZC3P.pdf
V18ZC3
V18ZC3