V175LC20APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V175LC20APX2855
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V175LC20APX2855
Număr parc V175LC20APX2855 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 270911 pcs Fișa cu date
Tensiunea varistorului (tip) 270V Tensiunea varistorului (Min) 243V
Tensiunea varistorului (Max) 297V Serie LC
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 225V AC Volt maxim 175V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 90J
descriere detaliata 270V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 6.5kA
Capacitate @ Frecventa 1400pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V175LC20AP
V175LC20AP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM