V151HG34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V151HG34
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 240V 40KA SQUARE 34MM
Foi de date: V151HG34.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
180 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V151HG34
Număr parc V151HG34 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 240V 40KA SQUARE 34MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14499 pcs Fișa cu date V151HG34.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 240V Tensiunea varistorului (Min) 216V
Tensiunea varistorului (Max) 264V Serie HG34
ambalare Bulk Pachet / Caz Square 34mm, Formed Tabs
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Bolt Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 200V AC Volt maxim 150V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 300J
descriere detaliata 240V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Formed Tabs Curent - Surge 40kA
Capacitate @ Frecventa 8000pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V155MX
V155MX
Producători: Laird Technologies - Antennas
Descriere: RF ANT 155MHZ WHIP STR MX CONN