V150ZT05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150ZT05P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V150ZT05P
Număr parc V150ZT05P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 150V 400A DISC 5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 807384 pcs Fișa cu date
Tensiunea varistorului (tip) 150V Tensiunea varistorului (Min) 135V
Tensiunea varistorului (Max) 165V Serie ZT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 5mm
Temperatura de Operare - Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 127V AC Volt maxim 92V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 4.0J
descriere detaliata 150V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Curent - Surge 400A