V150ZA8P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150ZA8P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150ZA8P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM
Foi de date: V150ZA8P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V150ZA8P
Număr parc V150ZA8P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 172635 pcs Fișa cu date V150ZA8P.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 150V Tensiunea varistorului (Min) 135V
Tensiunea varistorului (Max) 165V Serie ZA
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 14mm
Alte nume F3076
V150ZA8P-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 127V
AC Volt maxim 95V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 20J descriere detaliata 150V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Curent - Surge 4.5kA Capacitate @ Frecventa 1910pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150ZA4PX2855
V150ZA4PX2855
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM
In stoc: 522996 pcs
Descarca:
RFQ
V150ZC20P
V150ZC20P
Descriere: VARISTOR 150V 6.5KA DISC 20MM
In stoc: 225524 pcs
Descarca: V150ZC20P.pdf
RFQ
V150ZA8PX2855
V150ZA8PX2855
Descriere: VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM