V150LC20B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LC20B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150LC20B
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Foi de date: V150LC20B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V150LC20B
Număr parc V150LC20B Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4343 pcs Fișa cu date V150LC20B.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 229.5V Tensiunea varistorului (Min) 216V
Tensiunea varistorului (Max) 243V Serie LC
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 200V AC Volt maxim 150V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 80J
descriere detaliata 229.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 6.5kA
Capacitate @ Frecventa 1600pF @ 1MHz