V150LA2PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LA2PX2855 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150LA2PX2855
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
Foi de date: V150LA2PX2855.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V150LA2PX2855
Număr parc V150LA2PX2855 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 616088 pcs Fișa cu date V150LA2PX2855.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 240V Tensiunea varistorului (Min) 216V
Tensiunea varistorului (Max) 264V Serie LA
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 7mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 200V AC Volt maxim 150V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 13J
descriere detaliata 240V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Curent - Surge 1.2kA
Capacitate @ Frecventa 150pF @ 1MHz