V150LA20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LA20A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150LA20A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Foi de date: V150LA20A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V150LA20A
Număr parc V150LA20A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6877 pcs Fișa cu date V150LA20A.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 240V Tensiunea varistorului (Min) 216V
Tensiunea varistorului (Max) 264V Serie LA
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Alte nume F5365
V150LA20A-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 200V
AC Volt maxim 150V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 80J descriere detaliata 240V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 6.5kA Capacitate @ Frecventa 1600pF @ 1MHz