V150CH8T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150CH8T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V150CH8T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 150V 250A 2SMD
Foi de date: V150CH8T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V150CH8T
Număr parc V150CH8T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 150V 250A 2SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 184632 pcs Fișa cu date V150CH8T.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 150V Tensiunea varistorului (Min) 135V
Tensiunea varistorului (Max) 165V Serie CH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, No Lead
Alte nume F3458TR
V150CH8T-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Surface Mount, MLCV
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 127V
AC Volt maxim 95V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 3.0J descriere detaliata 150V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, No Lead
Curent - Surge 250A Capacitate @ Frecventa 250pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V150KR
V150KR
Producători: Laird Technologies - Antennas
Descriere: RF ANT 156MHZ WHIP STR KR CONN