V14P30AUTO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14P30AUTO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V14P30AUTO
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 47V 3KA DISC 14MM
Foi de date: 1.V14P30AUTO.pdf2.V14P30AUTO.pdf3.V14P30AUTO.pdf4.V14P30AUTO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V14P30AUTO
Număr parc V14P30AUTO Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 47V 3KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiunea varistorului (tip) 47V Tensiunea varistorului (Min) 42.3V
Tensiunea varistorului (Max) 51.7V Serie Automotive, AEC-Q200, AUMOV™
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 14mm
Alte nume F6429 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 34V
AC Volt maxim 30V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 32J descriere detaliata 47V 3kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Curent - Surge 3kA Capacitate @ Frecventa 5550pF @ 1MHz