V14E460PL4B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V14E460PL4B
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 750V 6KA DISC 14MM
Foi de date: V14E460PL4B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V14E460PL4B
Număr parc V14E460PL4B Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 750V 6KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 309098 pcs Fișa cu date V14E460PL4B.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 750V Tensiunea varistorului (Min) 675V
Tensiunea varistorului (Max) 825V Serie UltraMOV™
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 14mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 615V AC Volt maxim 460V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 180J
descriere detaliata 750V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Curent - Surge 6kA
Capacitate @ Frecventa 220pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V14E460P
V14E460P
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 750V 6KA DISC 14MM