V14E300PL3T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V14E300PL3T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
Foi de date: V14E300PL3T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V14E300PL3T
Număr parc V14E300PL3T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 383649 pcs Fișa cu date V14E300PL3T.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 470V Tensiunea varistorului (Min) 423V
Tensiunea varistorului (Max) 517V Serie UltraMOV™
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 14mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 385V AC Volt maxim 300V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 125J
descriere detaliata 470V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Curent - Surge 6kA
Capacitate @ Frecventa 400pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V14E300P
V14E300P
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM