V14E230P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14E230P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V14E230P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 360V 6KA DISC 14MM
Foi de date: V14E230P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V14E230P
Număr parc V14E230P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 360V 6KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 398385 pcs Fișa cu date V14E230P.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 360V Tensiunea varistorului (Min) 324V
Tensiunea varistorului (Max) 396V Serie UltraMOV™
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 14mm
Alte nume F5359
V14E230P-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 300V
AC Volt maxim 230V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 80J descriere detaliata 360V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Curent - Surge 6kA Capacitate @ Frecventa 550pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V14E20PL1B1
V14E20PL1B1
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
In stoc: 381476 pcs
Descarca: V14E20PL1B1.pdf
RFQ
V14E20P
V14E20P
Descriere: VARISTOR 33V 4KA DISC 14MM
In stoc: 112915 pcs
Descarca: V14E20P.pdf
RFQ
V14E230PL1B7
V14E230PL1B7
Descriere: VARISTOR 360V 6KA DISC 14MM
Descarca: V14E230PL1B7.pdf
V14E230PL4
V14E230PL4
Descarca: V14E230PL4.pdf
V14E230PL2B7
V14E230PL2B7
Descarca: V14E230PL2B7.pdf
V14E230AUTO2T
V14E230AUTO2T
Descarca: V14E230AUTO2T.pdf
V14E230PL2T7
V14E230PL2T7