V14E130PL2A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V14E130PL2A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 205V 6KA DISC 14MM
Foi de date: V14E130PL2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V14E130PL2A
Număr parc V14E130PL2A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 205V 6KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 439747 pcs Fișa cu date V14E130PL2A.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 205V Tensiunea varistorului (Min) 184.5V
Tensiunea varistorului (Max) 225.5V Serie UltraMOV™
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Disc 14mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 170V AC Volt maxim 130V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 50J
descriere detaliata 205V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Curent - Surge 6kA
Capacitate @ Frecventa 1000pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V14E140AUTO2T
V14E140AUTO2T
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
In stoc: 211277 pcs
Descarca: V14E140AUTO2T.pdf
RFQ
V14E130P
V14E130P
Descriere: VARISTOR 205V 6KA DISC 14MM