V130LU10A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LU10A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V130LU10A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM
Foi de date: V130LU10A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V130LU10A
Număr parc V130LU10A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6167 pcs Fișa cu date V130LU10A.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 205V Tensiunea varistorului (Min) 184.5V
Tensiunea varistorului (Max) 225.5V Serie LU
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 14mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 175V AC Volt maxim 130V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 38J
descriere detaliata 205V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Curent - Surge 4.5kA
Capacitate @ Frecventa 1000pF @ 1MHz