V130LT20BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LT20BP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V130LT20BP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Foi de date: V130LT20BP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V130LT20BP
Număr parc V130LT20BP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 287474 pcs Fișa cu date V130LT20BP.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 205V Tensiunea varistorului (Min) 190V
Tensiunea varistorului (Max) 220V Serie LT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 175V AC Volt maxim 130V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 70J
descriere detaliata 205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 6.5kA
Capacitate @ Frecventa 1900pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V130LT20BPX10
V130LT20BPX10
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
In stoc: 266485 pcs
Descarca: V130LT20BPX10.pdf
RFQ
V130LT20APX10
V130LT20APX10
In stoc: 250439 pcs
Descarca: V130LT20APX10.pdf
RFQ
V130LT20BPX2855
V130LT20BPX2855