V130LC20CPX325
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LC20CPX325 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V130LC20CPX325
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM
Foi de date: V130LC20CPX325.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V130LC20CPX325
Număr parc V130LC20CPX325 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 165763 pcs Fișa cu date V130LC20CPX325.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 205V Tensiunea varistorului (Min) 190V
Tensiunea varistorului (Max) 220V Serie C-III
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
AC Volt maxim 130V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 200J descriere detaliata 205V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 10kA Capacitate @ Frecventa 120pF @ 1MHz