V120ZC05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V120ZC05P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 120V 400A DISC 5MM
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V120ZC05P
Număr parc V120ZC05P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 120V 400A DISC 5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 697620 pcs Fișa cu date
Tensiunea varistorului (tip) 120V Tensiunea varistorului (Min) 108V
Tensiunea varistorului (Max) 132V Serie ZC
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 5mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 102V AC Volt maxim 75V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 3.0J
descriere detaliata 120V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Curent - Surge 400A
Capacitate @ Frecventa 250pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V120ZC05PX2855
V120ZC05PX2855
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 120V 400A DISC 5MM