V111DHB34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V111DHB34 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V111DHB34
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 173V 40KA SQUARE 34MM
Foi de date: V111DHB34.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
180 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V111DHB34
Număr parc V111DHB34 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 173V 40KA SQUARE 34MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7613 pcs Fișa cu date V111DHB34.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 173V Tensiunea varistorului (Min) 156V
Tensiunea varistorului (Max) 190V Serie DHB34
ambalare Bulk Pachet / Caz Square 34mm, Tabs
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 148V AC Volt maxim 110V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 220J
descriere detaliata 173V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Tabs Curent - Surge 40kA
Capacitate @ Frecventa 11600pF @ 1MHz