V10P25AUTO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10P25AUTO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V10P25AUTO
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 39V 1.5KA DISC 10MM
Foi de date: 1.V10P25AUTO.pdf2.V10P25AUTO.pdf3.V10P25AUTO.pdf4.V10P25AUTO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V10P25AUTO
Număr parc V10P25AUTO Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 39V 1.5KA DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiunea varistorului (tip) 39V Tensiunea varistorului (Min) 35.1V
Tensiunea varistorului (Max) 42.9V Serie Automotive, AEC-Q200, AUMOV™
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 10mm
Alte nume F6423 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 28V
AC Volt maxim 25V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 13J descriere detaliata 39V 1.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Curent - Surge 1.5kA Capacitate @ Frecventa 2900pF @ 1MHz