V10H440P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10H440P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V10H440P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 715V 3.5KA DISC 10MM
Foi de date: V10H440P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V10H440P
Număr parc V10H440P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 715V 3.5KA DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 355324 pcs Fișa cu date V10H440P.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 715V Tensiunea varistorului (Min) 643.5V
Tensiunea varistorului (Max) 786.5V Serie HMOV™
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 10mm
Alte nume F7740 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 585V
AC Volt maxim 440V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 95J descriere detaliata 715V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Curent - Surge 3.5kA Capacitate @ Frecventa 130pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V10H420P
V10H420P
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM
In stoc: 368818 pcs
Descarca: V10H420P.pdf
RFQ
V10H440PL1A
V10H440PL1A
Descriere: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
In stoc: 275836 pcs
Descarca: V10H440PL1A.pdf
RFQ
V10H420PL2B
V10H420PL2B
Descarca: V10H420PL2B.pdf
V10H440PL3T
V10H440PL3T