V10E440P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10E440P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V10E440P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 715V 3.5KA DISC 10MM
Foi de date: V10E440P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V10E440P
Număr parc V10E440P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 715V 3.5KA DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 478304 pcs Fișa cu date V10E440P.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 715V Tensiunea varistorului (Min) 643.5V
Tensiunea varistorului (Max) 786.5V Serie UltraMOV™
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 10mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 585V AC Volt maxim 440V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 85J
descriere detaliata 715V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Curent - Surge 3.5kA
Capacitate @ Frecventa 130pF @ 1MHz