V10E150PL2B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V10E150PL2B
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM
Foi de date: V10E150PL2B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V10E150PL2B
Număr parc V10E150PL2B Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 576956 pcs Fișa cu date V10E150PL2B.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 240V Tensiunea varistorului (Min) 216V
Tensiunea varistorului (Max) 264V Serie UltraMOV™
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 10mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 200V AC Volt maxim 150V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 30J
descriere detaliata 240V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Curent - Surge 3.5kA
Capacitate @ Frecventa 360pF @ 1MHz