V100ZT20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V100ZT20P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 100V 6.5KA DISC 20MM
Foi de date: V100ZT20P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V100ZT20P
Număr parc V100ZT20P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 100V 6.5KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 262840 pcs Fișa cu date V100ZT20P.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 100V Tensiunea varistorului (Min) 90V
Tensiunea varistorului (Max) 110V Serie ZT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 20mm
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA) Numărul de circuite 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Voltaj maxim DC 81V AC Volt maxim 60V
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Energie 30J
descriere detaliata 100V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Curent - Surge 6.5kA
Capacitate @ Frecventa 6500pF @ 1MHz