V07P25AUTO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07P25AUTO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V07P25AUTO
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 39V 800A DISC 7MM
Foi de date: 1.V07P25AUTO.pdf2.V07P25AUTO.pdf3.V07P25AUTO.pdf4.V07P25AUTO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
9000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V07P25AUTO
Număr parc V07P25AUTO Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 39V 800A DISC 7MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiunea varistorului (tip) 39V Tensiunea varistorului (Min) 35.1V
Tensiunea varistorului (Max) 42.9V Serie Automotive, AEC-Q200, AUMOV™
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 7mm
Alte nume F6422 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 28V
AC Volt maxim 25V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 5.5J descriere detaliata 39V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Curent - Surge 800A Capacitate @ Frecventa 1500pF @ 1MHz