V07E150PL3T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E150PL3T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V07E150PL3T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului VARISTOR 240V 1.75KA DISC 7MM
Foi de date: V07E150PL3T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V07E150PL3T
Număr parc V07E150PL3T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere VARISTOR 240V 1.75KA DISC 7MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 682547 pcs Fișa cu date V07E150PL3T.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 240V Tensiunea varistorului (Min) 216V
Tensiunea varistorului (Max) 264V Serie UltraMOV™
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 7mm
Alte nume V07E150L3T
V07E150L3T-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 200V
AC Volt maxim 150V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 15J descriere detaliata 240V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Curent - Surge 1.75kA Capacitate @ Frecventa 150pF @ 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V07E175PL1T
V07E175PL1T
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: VARISTOR 270V 1.75KA DISC 7MM
In stoc: 594701 pcs
Descarca: V07E175PL1T.pdf
RFQ
V07E150P
V07E150P
Descriere: VARISTOR 240V 1.75KA DISC 7MM
In stoc: 191793 pcs
Descarca: V07E150P.pdf
RFQ
V07E150
V07E150