TVB140NSC-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB140NSC-L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TVB140NSC-L
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului THYRISTOR 140V 400A SMB
Foi de date: TVB140NSC-L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TVB140NSC-L
Număr parc TVB140NSC-L Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere THYRISTOR 140V 400A SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6673 pcs Fișa cu date TVB140NSC-L.pdf
Tensiune - în stare 4V Tensiune - Stare Off 140V
Tensiune - Breakover 180V Serie SiBar
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Alte nume RF0958-000 Număr de elemente 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 400A
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 100A Curent - reținere (Ih) 150mA
capacitanță 130pF