TRF250-080U-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TRF250-080U-2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TRF250-080U-2
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 60V 80MA RADIAL
Foi de date: 1.TRF250-080U-2.pdf2.TRF250-080U-2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TRF250-080U-2
Număr parc TRF250-080U-2 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere PTC RESET FUSE 60V 80MA RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6103 pcs Fișa cu date 1.TRF250-080U-2.pdf2.TRF250-080U-2.pdf
Tensiune - Max 60V (250V Int) Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 4s Grosime (Max) -
Dimensiune / Dimensiune 0.189" Dia x 0.150" T (4.80mm x 3.80mm) Serie PolySwitch®, TRF250
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 33 Ohms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 14 Ohms
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume RF0530-000
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.366" (9.30mm)
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 80mA Ih Through Hole Radial, Disc Curent - călătorie (it) 160mA
Curent - Max 3A Curent - Țineți (Ih) (Max) 80mA