TPSMF4L78A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMF4L78A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TPSMF4L78A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 78V 126V SOD123FL
Foi de date: TPSMF4L78A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TPSMF4L78A
Număr parc TPSMF4L78A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 78V 126V SOD123FL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 192413 pcs Fișa cu date TPSMF4L78A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 78V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Tensiune - Defalcare (Min) 86.7V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123FL
Serie Automotive, AEC-Q101, TPSMF4L Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 400W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz SOD-123F Alte nume F7558CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 3.2A Capacitate @ Frecventa -