TPSMF4L12A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMF4L12A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TPSMF4L12A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 12V 19.9V SOD123FL
Foi de date: TPSMF4L12A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TPSMF4L12A
Număr parc TPSMF4L12A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 12V 19.9V SOD123FL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 690977 pcs Fișa cu date TPSMF4L12A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 12V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Tensiune - Defalcare (Min) 13.3V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123FL
Serie Automotive, AEC-Q101, TPSMF4L Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 400W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOD-123F Alte nume F7523TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 20.1A Capacitate @ Frecventa -