TPSMD51A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMD51A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TPSMD51A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
Foi de date: TPSMD51A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TPSMD51A
Număr parc TPSMD51A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 234740 pcs Fișa cu date TPSMD51A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 51V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 82.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 56.7V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ)
Serie Automotive, AEC-Q101, TPSMD Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 3000W (3kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AB, SMC Alte nume F9845TR
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 36.4A Capacitate @ Frecventa -