TPSMD24A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMD24A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TPSMD24A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
Foi de date: TPSMD24A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TPSMD24A
Număr parc TPSMD24A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 183481 pcs Fișa cu date TPSMD24A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 24V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 38.9V
Tensiune - Defalcare (Min) 26.7V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ)
Serie Automotive, AEC-Q101, TPSMD Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 3000W (3kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AB, SMC Alte nume F6568TR
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 77.1A Capacitate @ Frecventa -