TPSMD16CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMD16CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TPSMD16CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 16V 26V DO214AB
Foi de date: TPSMD16CA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TPSMD16CA
Număr parc TPSMD16CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 16V 26V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 228803 pcs Fișa cu date TPSMD16CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 16V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Tensiune - Defalcare (Min) 17.8V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ) Serie Automotive, AEC-Q101, TPSMD
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 3000W (3kW)
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 115.4A Capacitate @ Frecventa -