TPSMB8.5A-VR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TPSMB8.5A-VR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Foi de date: TPSMB8.5A-VR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TPSMB8.5A-VR
Număr parc TPSMB8.5A-VR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 429806 pcs Fișa cu date TPSMB8.5A-VR.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 8.5V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 14.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 9.44V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AA (SMBJ)
Serie Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 41.7A Capacitate @ Frecventa -
Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TPSMB8.2AHE3_A/H
TPSMB8.2AHE3_A/H
Producători: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere: TVS DIODE 600W SMB DO214AA
In stoc: 348366 pcs
Descarca: TPSMB8.2AHE3_A/H.pdf
RFQ
TPSMB8.2AHE3/5BT
TPSMB8.2AHE3/5BT
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 7.02V 12.1V DO214AA
In stoc: 5123 pcs
Descarca: TPSMB8.2AHE3/5BT.pdf
RFQ
TPSMB8.2AHE3_A/I
TPSMB8.2AHE3_A/I