TPSMB54A-VR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TPSMB54A-VR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Foi de date: TPSMB54A-VR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TPSMB54A-VR
Număr parc TPSMB54A-VR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 543558 pcs Fișa cu date TPSMB54A-VR.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 54V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 87.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 60V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AA (SMBJ)
Serie Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 6.9A Capacitate @ Frecventa -