TP5KP36CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TP5KP36CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TP5KP36CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 36V 58.1V P600
Foi de date: TP5KP36CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TP5KP36CA
Număr parc TP5KP36CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 36V 58.1V P600 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 66299 pcs Fișa cu date TP5KP36CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 36V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 40V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor P600 Serie Automotive, AEC-Q101, TP5KP
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 5000W (5kW)
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz P600, Axial
Alte nume F7626TR Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 87.8A